Zapraszam na trzecią cześć zdjęć z zapory pilchowickiej.
Wszystko mi się tu podoba. :)
Jak to solidnie wygląda
I takie jest. :)
Miałem okazję być w paru podobnych miejscach. Zawsze robiły na mnie wrażenie. :) Też upały to nie mój klimat. A niestety będzie coraz częściej gorąco latem, że głowa mała. Pozdrawiam!https://mozaikarzeczywistosci.blogspot.com/
Lubię też takie miejca. :)
Robi wrażenie
:)))
Potężna budowa
Tak. :)
Jak to solidnie wygląda
OdpowiedzUsuńI takie jest. :)
UsuńMiałem okazję być w paru podobnych miejscach. Zawsze robiły na mnie wrażenie. :)
OdpowiedzUsuńTeż upały to nie mój klimat. A niestety będzie coraz częściej gorąco latem, że głowa mała.
Pozdrawiam!
https://mozaikarzeczywistosci.blogspot.com/
Lubię też takie miejca. :)
UsuńRobi wrażenie
OdpowiedzUsuń:)))
UsuńPotężna budowa
OdpowiedzUsuńTak. :)
Usuń