piątek, 16 marca 2018

Pocztówka


Taki widoczek pocztówkowy dziś. :)


Wystarczy dopisać "Pozdrowienia z Karkonoszy" i gotowe. :)
To, jak na pewno już poznajecie, widok na Śnieżne Kotły ze Ścieżki nad Reglami.

P.S. Wczoraj zarezerwowałam sobie lipcowy pobyt w Szklarskiej. :))))
Teraz tylko trzymajcie kciuki, żebym dostała odpowiednio wcześnie sanatorium, tak maj - czerwiec, żeby mi się wszystko ładnie poukładało.

16 komentarzy:

 1. Jeżeli faktycznie miałaby to być pocztówka to starałabym się jednak uchwycić "zdrowsze" drzewa, tutaj trochę wyglądają jak po wycince.
  Powodzenia z sanatorium :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To nie wycinka, jesteśmy w Parku Narodowym. To kwaśne deszcze. Tak niestety niszczą las...

   Usuń
  2. Oczywiście domyślam się, że to nie wycinka, po prostu tak to wygląda. Mam na myśli tylko, że na pocztówkach zazwyczaj pokazuje się najpiękniejsze ujęcia z danego regionu :)

   Usuń
  3. Racja. :) Poprawię się. :) Następne zdjęcie pod hasłem "pocztówka" będzie naprawdę pocztówkowe!!! Dzięki za konstruktywną krytykę! :)

   Usuń
 2. Jestem pewna, że wszystko ułoży się po Twojej myśli:)
  pozdrawiam serdecznie z nad filiżanki kawy:)

  OdpowiedzUsuń
 3. no to trzymam kciuki by sie udało :*

  OdpowiedzUsuń
 4. A ja dziś oglądałem na Focus film o miejscach, w których dzieje się wiele złych rzeczy - jak np. Dolina Śmierci w Jakucji, czy Czarna Góra w Australii. I wiesz, tam też były takie uschnięte drzewa. Może lepiej nie jedź?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Te drzewa sa takie odkąd prawie pamiętam. Nie no, teraz przesadziłam, jak byłam tam w 1984 roku, to takie nie były. Ale już w tym wieku zdecydowanie tak. Dobrze, że się to nie pogarsza. Na szczęście mimo że to Park Narodowy są prace wykonywane, żeby w jak najbardziej naturalny sposób odbudować drzewostan. Ale domyślasz się, jak to wolno idzie...

   Usuń